Поділитися з друзями
7 Липня 2020
1131

Кращими друзями дівчат можуть бути не тільки блискучі діаманти, а й недорогі і досить стильні прикраси. На сьогодні модні тренди пропонують нам з кожним роком все більше і більше цікавих аксесуарів на будь-який смак і уподобання. Але дуже важливо завжди при цьому бути на «модній хвилі» і створити свій неповторний образ.

Мода зараз ніколи не стоїть на місці. І 2020 рік не виняток, у нього є свої модні тренди в прикрасах, про які ми сьогодні поговоримо в нашій статті.

Ключові стандарти модних трендів у прикрасах

Отже, у 2020 році модно носити прикраси:

1) З емаллю. В цьому році емальоване покриття в прикрасах актуальне як ніколи, особливу популярність придбали браслети, тонкі або масивні – не важливо, головне з емаллю і яскравими кольорами.

2) З квітковими мотивами дуже до речі будуть цього літа.

3) З кулястими і геометричними формами.

4) Масивні вироби, які будуть помітні усім оточуючим. Особливу увагу зверніть на каблучки, браслети та намиста з дизайном масивного ланцюга. Розмір ланок повинен бути чим побільше.

Тренди ювелірних прикрас 2020

5) Прозорі моделі. В цьому році прозорий дизайн або вставки з прозорих каменів зустрічаються і в сережках, і в масивних каблучках, а також браслетах і брошках. Завдяки такому дизайну прикраси можуть вписатися навіть в дуже багатогранний або складний образ.

6) Сети прикрас. Цей тренд був популярний ще в минулому році, де носили однакові каблучки з сережками. Але в цьому році відбулося кілька змін – краще вдягати один виріб, що складається з кількох окремих елементів.

Також в тренди 2020 року вписалися прикраси з морськими композиціями, безсмертними перлами, блискучими стразами та дорогоцінним і напівдорогоцінним камінням.

Можливо, вам може здатися, що ключові стандарти модних трендів цього року трохи дивні та несподівані, але завдяки таким яскравим і сміливим дизайнам ви зможете підкреслити свої незвичайні риси характеру і домогтися чудових результатів в створенні ідеального образу.

А тепер давайте розберімося по кожній прикрасі окремо.

Сережки-2020

Раз вже мода зараз на масивні вироби, значить і сережки повинні бути помітними та незвичайними. Наприклад, варто звернути увагу на такі моделі сережок:

• У вигляді великих куль, наче новорічна іграшка для ялинки.

• Кафи, прикрашені стразами.

Сережки кафи: тренд 2020

• У вигляді великих кілець або інших геометричних фігур.

• Масивна моно сережка.

• Для любителів класичного стилю – сережки з перлами.

Модні каблучки цього року

Каблучки – один з важливих елементів тренду 2020 року. При їх виборі потрібно враховувати не тільки дивовижний зовнішній вигляд, але і практичність у використанні. Тому ви можете вибрати з цього списку найбільш зручну для вас модель:

1. Каблучки на фалангу. Ось вже декілька років утримують свої тверді позиції каблучки з двох частин, поєднані зв'язкою або ланцюжком.

2. Каблучки з великими каменями, які будуть прикривати всю фалангу. Це відмінна ідея для створення модного і стильного образу.

3. Набори каблучок, які можна одягти на кілька пальців однієї або двох рук, комбінуючи їх із різними стилями.

4. Каблучки, персні у формі тварин або квіточок.

5. На літо відмінним варіантом будуть каблучки з кольоровими натуральними мінералами – перлами, гірським кришталем або коралами.

Подовжене намисто – головна прикраса на шию

Кольє, ланцюжки та намисто – це одні з найбільш популярних виробів серед жінок. Крім масивних прикрас на шию у 2020 році популярні ланцюжки, які закінчуються в зоні декольте. Наприклад, це може бути подовжений ланцюжок з масивними ланками, що частково або повністю прикриває зону декольте своїм широким плетінням. Також подовжені намиста можна доповнити нитками з перлин, черепашками та квітковими вставками.

Браслети та кольє - Must Have сезону

Трендові браслети 2020 року

Сьогодні варто звернути увагу не тільки на масивні золоті браслети, але і на прикраси з яскравими та незвичайними дизайнами «а-ля 80-ті». Це можуть бути пластикові браслети або інші незвичайні сплави з металів, додатково прикрашені камінням. В цьому році модні браслети з грубуватим стилем і великою кількістю різноманітних комбінацій.

Також у 2020 році сміливо можна носити відразу кілька масивних браслетів на одній руці. А вибір стилю може бути вільним, головне виділити свою індивідуальність. Вставки в прикрасах можуть бути:

• Мушлі та інша морська стилістика;

• Ніжні квіти.

• Намистинки та бісер.

• Геометричні елементи та інше.

Які брошки популярні в цьому році

Для того щоб ще більше зацікавити прихильниць прикрас, дизайнери постійно шукають і розробляють нові ідеї. Це стосується і брошок. У 2020 році модними є аксесуари за формою великих квітів, різних тварин, частин людського тіла і геометричних фігур. Найголовніше – чим більше неочікуваною буде асоціація, тим буде модніше.

Надягти модну брошку можна не тільки на верхній одяг, але і на шарфик на шиї.

Зателефонуйте нам!
Ваше замовлення готове до оформлення
Особистий кабінет
Вам буде доступна історія замовлень, управління розсилками, свої ціни і знижки для постійних клієнтів та інше.
Ваш логін
Ваш пароль
Працюємо для вас з 9:00 до 18:00